شرکت تولیدی قیر دژپا

تاریخچه شرکت تولیدی بشکه و قیر دژپا

تاریخچه شرکت تولیدی بشکه و قیر دژپا
تاریخچه شرکت تولیدی بشکه و قیر دژپا

اولین شرکت خصوصی تولید قیر ایران

“ تاسیس 1362 ”

دژپا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قیر و بشکه فلزی در ایران است. این شرکت در سال 1362 تحت شماره 51009 در «اداره ثبت شرکت های تهران» به ثبت رسید و محصولات تولیدی خود را در بورس کالای ایران عرضه می نماید.

این شرکت دارای علامت استاندارد ملی ایران بوده و با استقرار سیستم مدیریت کیفیت (Iso9001:2008) و اخذ گواهی استاندارد صادرات به اروپا CE، متعهد به رعایت استانداردهای مرتبط با محصولات (از جمله ASTM، EN و ...) می باشد. همچنین محصولات شرکت دارای تاییدیه کیفی از شرکت های معتبر بازرسی همانند SGS و Geo-Chem بوده و حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات با بهره گیری از مشارکت کارکنان و ذینفعان در تعهدات اصلی شرکت قرار دارد.

کارخانه قیر دژپا مجهز به مدرن ترین ماشین آلات تولید قیر و بشکه و همچنین بسته بندی قیر با استانداردهای روز دنیا بوده و محصولات آن با بالاترین کیفیت در بازارهای جهانی عرضه می شود.

واحد کنترل کیفیت مستقر در کارخانه، مواد اولیه و محصولات تولیدی را بر اساس طرحهای کنترلی و با دقیق ترین تجهیزات آزمایشگاهی، کنترل نموده و کیفیت محصولات تولیدی را تضمین می کند.

شرکت دژپا عضو «اتحادیه صادرکنندگان فراورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران» است و تولیدات این شرکت تاکنون به کشورهای مختلفی مانند چین، گرجستان، امارات متحده عربی، میانمار، افغانستان، هندوستان، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، عراق، پاکستان، فیلیپین، بلغارستان و تانزانیا صادر گردیده است. وجوه معاملات مشتریان در کلیه بانک های دنیا توسط شرکت دژپا با ضریب امنیت بالا قابل دریافت می باشد و شبکه گسترده مشتریان ارزشمند و وفادار در سراسر دنیا بزرگترین سرمایه ما محسوب می شوند.

تاریخچه شرکت تولیدی بشکه و قیر دژپا