شرکت تولیدی قیر دژپا

شرکت تولیدی قیر دژپا تامین کننده قیر شهرداری ها و وزارت راه و شهرسازی

“ تاسیس 1362 ”

قیر

دژپا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قیر استاندارد و بشکه فلزی در ایران است. این شرکت در سال 1362 تحت شماره 51009 در «اداره ثبت شرکت های تهران» به ثبت رسید و محصولات تولیدی خود را به طور شفاف در بورس کالای ایران عرضه می نماید.

این شرکت ازسال 1391 دارای علامت استاندارد ملی ایران بوده و متعهد به رعایت روش های اجرائی و نظارتی مربوطه و اجرای دستور العمل های مرکز قیر و آسفالت ایران می باشد. همچنین محصولات شرکت دارای تاییدیه کیفی از شرکتهای معتبر بازرسی همانند SGS , Geo-Chem, BV بوده و حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات با بهره گیری از مشارکت کارکنان و ذینفعان در تعهدات اصلی شرکت قرار دارد.

کارخانه قیر دژپا در تهران در سال 1362 راه اندازی و مجهز به ماشین آلات مدرن تولید قیر و بشکه و همچنین بسته بندی قیر بوده و محصولات آن مطابق با استاندارد های بین المللی در داخل کشور و بازارهای جهانی عرضه می شود.

واحد کنترل کیفیت مستقر در کارخانه ، مواد اولیه و محصولات تولیدی را بر اساس طرح های کنترلی و با دقیق ترین تجهیزات آزمایشگاهی، کنترل نموده و کیفیت محصولات تولیدی را تضمین می کند.

دژپا در سال1394 موفق به اخذ مجوز تاسیس کارخانه بندرعباس گردید و با خرید زمین و طراحی کارخانه در مرحله برنامه ریزی ساخت می باشد.

فعالیت ارزشمند پرسنل تحقیق و توسعه باعث تولید بیش از 60 نوع قیر در دژپا گردیده که از آن جمله می توان به انواع قیرهای Pen grade, RC, AC, MC, VG, (performance grade) PG و قیر پودر لاستیکی(Rubber bitumen) اشاره کرد.

شرکت دژپا از سال 1390 عضو فعال «اتحادیه صادرکنندگان فراورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران» است و تولیدات استاندارد این شرکت تاکنون به بیش از 33 کشور دنیا صادر گردیده است.

پرسنل متعهد و شبکه گسترده مشتریان ارزشمند و وفادار بزرگترین سرمایه ما محسوب می شوند.

 

((ما باور داریم اعتماد مشتریان، سرمایه ماست))

دریافت کاتالوگ شرکت دژپا
کشورهایی که تاکنون صادرات داشته ایم
دریافت رزومه ویدیوئی
X
با عضویت در باشگاه مشتریان ما از جدیدترین قیمتها و تخفیفات ویزه آگاه شوید
ASTM
BV
CE
GEO Chem
opex
SGS
standard
UK